Teslimat için ne kadar ücret ödenir?

Sitemizden yapacağınız alışverişler için kargo ödemesi yapmazsınız.

Kapıda nakit ödeme ile sipariş verebilir miyim?

Şu an sitemizde kapıda ödeme yöntemiyle sipariş vermeniz mümkün değildir.

Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişleriniz ürünlerin temin süresine göre kargoya teslim edilir.

Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra genel olarak 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Fakat kargo şirketlerinin Gönderi Teslimat Süreleri bölge, mesafe, şirket içi uygulmalar gibi nedenlerle değişkenlik göstrebilmektedir. Teslim süresi için kesin süre tarafımızca verilememektedir.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı  e-mail gönderilir. Müşteri destek hattımızdan kargo bilginiz hakkında bilgi alabilir ve takip numaranızı talep edebilirsiniz.

Siparişimi farklı bir adrese gönderebilir miyim? Fatura adresimden farklı bir adrese ürün teslim edebilir misiniz?

 Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Kargom hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Adrese teslimatta siparişleriniz Yurtiçi Kargo aracılığıyla teslim edilmektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime geçiniz.

            Yurtdışına teslimatınız var mıdır?

Yurtdışına ürün gönderimi yapmıyoruz.